Naše nabídka
Kompletní uspořádání:
firemních akcí, koncertů, promoakcí, společenských akcí
 
Zajištění vystoupení interpretů:
akce pro děti, diskotéky, firemní akce, společenské akce
 
Zajištění umělců:
diskžokejové, kapely pro celovečerní produkci, moderátoři, skupiny, tanečnice, zpěváci, zpěvačky
 
 

Vyberte si nabídku:    Nabídka 1    Nabídka 2  Nabídka 3  [Moderátoři]    Atrakce    Ostatní  

 

Moderátoři
 
Jiří Basta

Ostravský moderátor, bavič, "příležitostný NEzpěvák" v karaokee teamu, včetně diskotéky DJ´s team – sestava ostřílených DJ různých stylů a tváří.

 
 

 
TOBI a VLADIMÍR

Známí moderátoři TOBI a VLADIMÍR (Česká televize) moderují televizní prořad Sabotáž. Dali si za cíl ukázat, že není důvod se bát experimentovat a hledat nové přístupy. Může to být hodnotnější a hlavně zábavnější. Veřejně přiznávají, že nechtějí naše chyby opravovat, že totiž mají dost vlastních ! Skvělá zábava moderního stylu...

 
 

 
Vít Goršanov

Více než 12 let se věnuje své životní lásce-rádiu. K jeho dalším životním láskám patří kromě rádia i rodina, sport, film, svět médií, ...

 

V rádiu zastává pozice moderátora, redaktora zpravodajství i ředitele programu. Na práci moderátora společenských akcí má rád především kontakt s lidmi a žánrovou pestrost pracovních nabídek.

 
 

 
Jan Gavelčík

Moderátor, šéfredaktor rádia Čas...

 
 

 
DJ Roman

Moderátor, Dj, léty prověřený na akce všeho druhu.

 
 

 
Banánová Halina

HIT SEZÓNY - Banánová Halina - dokonalá improvizace na Halinu Pavlovskou v podání imitátora Patrika, známého moderátora.

 

Vtip, nadsázka a dokonalá kopie Haliny - to vše zaručuje kvalitní modrovaný projev s humorem. Možnost s vystoupením travesti show Noční hvězdy.

 

Cena dle dohody a typu akce

 
 

 
Prince Baitoukou

Originální černošský brad Prince Baitoukou - jazykový znalec, bavič, moderátor, showman - ideální pro různé druhy zábavy a párty.