Naše nabídka
Kompletní uspořádání:
firemních akcí, koncertů, promoakcí, společenských akcí
 
Zajištění vystoupení interpretů:
akce pro děti, diskotéky, firemní akce, společenské akce
 
Zajištění umělců:
diskžokejové, kapely pro celovečerní produkci, moderátoři, skupiny, tanečnice, zpěváci, zpěvačky
 
 

Vyberte si nabídku:    Nabídka 1    [Nabídka 2]  Nabídka 3  Moderátoři    Atrakce    Ostatní  

 

 
BROUCI BAND

Slovenská skupina, která vystupuje v divadle Spirála v muzikálu Brouci a na bratislavské Nové Scéně.

 

Největším úspěchem skupiny ve složení: Ondřej Skoumal (John Lennon) - doprovodná kytara, zpěv Viktor Nižník (PaulMcCartney) - baskytara, zpěv a vedoucí kapely Jan Chvátal (Georgie Harrison) - sólová kytara, zpěv Nikola Nižník (Ringo Star) – bicí , zpěv je výhra na mezinárodním festivalu revivalových skupin v polském Kolobrzegu 2004.

 
 

 
BONEY M PARTy Group

Boney M PARTy Group tvoří 3 "pravé" černošky a černoch.

 
 

 
MAXIM TURBULENC

Každoročně více jak 180 vystoupení je jasným důkazem, že tito 3 těžkotonážní chlapíci jsou stále středem pozornosti a jednou z nejžádanějších skupin agentury.

 

"Maxíci" vyměnili jednoho z členů - Petra Panochu, zvaného Pancha. Nový člen Maxim Turbulenc je vysoký "skoro" jako Eifelova věž, měří neuvěřitelných 203 cm a proto dostal přezdívku Eifel. Celým jménem se jmenuje Petr Novák a váží 110 kilo.

 
 

 
MICHAL DAVID

Zpěvák a skladatel, autor muzikálů (Kleopatra, Tři mušketýři).

 

Vystupuje jako host různých společenských akcí s cca 30 min. programem plným slavných hitů – cena dohodou dle typu akce.

 
 

 
POMÁDA

Největší hity (Pomáda, Letní láska, Náš auťák, Šejkuj) české verze nejslavnějšího amerického muzikálu všech dob zpívají sólisté pražského nastudování Daniela Šinkorová, Roman Vojtek, Hynek Svrček, Jan Urban a další. Program v originálních kostýmech trvá cca 30 minut a je připraven v české i anglické verzi.

 

EXKLUZIVNĚ - program připraven i v anglickém jazyce: G R E A S E /Pomáda/

 
 

 
JANDA DALIBOR

Zpěvák, producent a také tvůrce muzikálu "Všechno na Mars". Má za sebou celou řadu vydaných alb se spoustou úspěšných hitů v historii české pop music.

 

Hity:  Hurikán, Padá hvězda, Žít jako kaskadér, Co se má stát to se stane, ...

 
 

 
MADUAR

Stálice slovenské pop scény. V současnosti je Maduar jako duo sestava bratrů Matyinků Laca a Jura. Netřeba je obsáhle představovat, neboť mají za sebou spoustu hitů, které proběhly rádiovým éterem. U zrodu posledního alba s názvem "Walk This Way" stáli hudební velikáni z Čech(Kamil Střihavka), ze Slovenska i Maďarska.

 

Hity: Start It Up Again, Walk This Way, Hafanana, La Chita, Jump, Ramaya, ...

 
 

 
TĚŽKEJ POKONDR

Známá úspěšná dvojka "Pokondrů" - Roman Ondráček a Miloš Pokorný vystoupí na vašich akcích. Po odmlce vyšlo v listopadu 2003 nové album s názvem "Kuss" a za velmi krátko již bylo platinové.

 

Hity:  Pejzy, Denis, Malý land, Vodka mizí, Máma má rýmu, Nájem zvedej, Kampa, Naproti maj sejf, ...

 
 

 
ELTON JOHN REVIVAL

Skladby v podání Michala Kmenta jsou fantastickým ztvárněním umělecké tvorby (nerozeznatelným hlasem a stylovými kostýmy) jedné z největších hvězd světového showbyznysu. Vystoupení v různých variantách budou elegantní ozdobou vaší akce.

 

Účinkoval na TV Nova v pořadu GO GO Show.

 
 

 
FREDDIE MERCURY REVIVAL - PETER PAUL

Absolutní špička v imitaci Freddieho Mercuryho je slovenský umělec PETER PAUL. Na vaši akci jeho vystoupení vrátí lidem světovou legendu Freddieho Mercuryho. Vystupoval již na spoustě prestižních akcích nejen v Čechách a Slovensku, ale i v Německu, Belgii, Nizozemsku, Španělsku a dokonce USA. Zpíval také z "Českou filharmonií".

 

Po shlédnutí vystoupení budete mít i vy pocit jakoby se vrátil sám FREDDIE MERCURY mezi nás. Na vystoupení je možné zajistit hostování operní zpěvačky. Možnost spojení vystoupení s rovněž jedinečnou kapelou QUEENMANIA.

 
 

 
QUEEN REVIVAL by PRINCESS

QUEEN revival by Princess je pětičlenná skupina z Krnova, která svým profesionálním podáním, důvěryhodným image Freddieho a charakteristickým zabarveným hlasem vám nabídne neopakovatelný zážitek, z dob kdy ještě Freddie Mercury žil.

 

Skupina má za sebou mnoho vystoupení Česku a více než 150 koncertů v Polsku.

 
 

 
WALDA REVIVAL

Skvělá kopie Waldemara Matušky, legendy české populární hudby baví diváky nejen zpěvem, ale především věrnou podobou slavného slavíka z Madridu.

 

Vystupuje na různých společenských akcích – kulturní domy, divadla, festivaly, městské slavnosti, recepce, soukromé párty, rauty. Zpívá rovněž s kapelou SLÁVEK JANDA BAND.

 
 

 
PETR SPÁLENÝ

Jedna z největších hvězd 70. a 80. let, která stále koncertuje se svou kapelou Nové. Apollo (60-90 min.)

 
 

 
LEGENDY SE VRACEJÍ

Rocková – akustická formace legendárních kytaristů IZZYho(Doga),CIVOPULOSE(Špinarová), ŠIŠKY(Citron,Petarda) a bubeníka PYŠKA(Petarda)

 

Skvělé pojetí všech legendárních písniček všeho druhu.

 

Ukázka:  Sultan Of Swing